Kariéra

Nejlepší pobyty pro vaši školu

KARIÉRA

Staň se instruktorem na škole v přírodě

Baví Tě pracovat s dětmi? Chceš hezkou, netradiční práci, ze které budeš mít zážitky na celý život?

Rozšiřujeme tým instruktorů!

• Dostaň děti od počítače a nauč je znovu hrát si v přírodě.
• Sportuj, hraj si a vytvářej!
• Získej nové přátele, kamarády a zážitky na celý život.
• Nic neplať, nic neutrácej – zajistíme Ti ubytování, stravu a přispějeme na dopravu.
• Zvol si týdny, kdy s námi pojedeš. (vždy pondělí-pátek)
• Pojeď s kamarádem nebo partou a bavte sebe i děti.
• Přidej se k nám a posuň se dál.

Požadujeme

• Uvítáme člověka s přirozenou autoritou a hlavou plnou nápadů.
• Je nutné, abys měl za sebou oslavu Tvých 18. narozenin.
• Hledáme týmového hráče, který s námi potáhne za jeden provaz.
• Musíš mít čistý trestní rejstřík a lejstro od lékaře o schopnosti práce s dětmi.

Nabízíme

• Práci v báječné společnosti zajišťující zábavné a netradiční programy pro děti.
• Plno sportu, her a zábavy.
• Brigádu, která Tě nic nestojí – zajistíme Ti stravu, ubytování a přispějeme na dopravu.
• Možnost volby týdnů, kdy budeš mít náladu a chuť pracovat. Nutit Tě nebudeme. :) Ale věř, že Ty nebudeš chtít přestat.
• Nemusíš přetrhávat své kamarádské vazby, vyjeď s partou nebo nejlepším kámošem a vytvářejte program společně.
• Dáme Ti odměnu 1250-1750 Kč za noc, podle toho, jak moc budeš do práce zapálený.