Storno zájezdu

Nejlepší pobyty pro vaši školu

ZRUŠENÍ POBYTU

 

informace O pojištění storno poplatku

 

V ceně pobytu je zahrnuto i pojištění storno pobytu z důvodu nemoci. Pojištění se vztahuje na Covid pozitivní výsledek testu nebo karanténu v rámci rodiny.

Toto pojištění se vztahuje na zrušení pobytu z důvodu nemoci pouze před odjezdem a pro nárokování pojistného plnění je potřeba lékařská zpráva, která je vydaná nejdéle v den odjezdu. Pojišťovna poté vyplácí na účet rodičů 80% výše storna.

Pro nárokování plnění pojistného po Vás potřebujeme zaslat na email komzakova@sportlines.cz lékařskou zprávu, kdy datum vystavení této zprávy musí být dřívější než den odjezdu. Poté vám předvyplníme a zašleme na váš email formulář, který je potřeba podle přiloženého návodu doplnit a zaslat poštou na adresu pojišťovny. Ta vám na základě zaslaných podkladů vyplatí zpravidla do 21 dní 80 % ze storno poplatku.

 

 

Výpočet výše storna - příklad:

Cena pobytu = 4300 Kč
Storno pobytu = 2500 Kč

Po skončení pobytu a na základě lékařské zprávy vám vrátíme částku 1800 Kč. Výši storna tedy v tomto případě 2500 Kč, budeme řešit přes pojišťovnu. Ta vám zpravidla do 21 dní vyplatí 80% ze storno poplatku, tedy v tomto případě částku 2000 Kč.

V případě nejasností se ozvěte na komzakova@sportlines.cz nebo na +420 605 891 939.

 

Vytvářím objednávku...