Lyžařské pobyty

Nejlepší pobyty pro vaši školu

LYŽAŘSKÝ KURZ S INSTRUKTORY

ZIMNÍ POBYTY S VÝUKOU LYŽOVÁNÍ A DOPROVODNÝM PROGRAMEM

Nelyžaře naučíme lyžovat, lyžařům zdokonalíme styl. Naše zimní pobyty s výukou lyžování jsou vhodné pro oba stupně základní školy i žáky středních škol. Výuku lyžování prokládáme sportovními aktivitami, které jsou přizpůsobené věku účastníků. Večer probíhají odborné přednášky s lyžařskou tematikou, hry a aktivity nebo můžeme zajistit návštěvu a přednášku horské služby.

Ve výběru "Typ pobytu" zaklikněte "Lyžařský kurz s programem", vyberte termín a počet dětí a vyberte si vhodný objekt nebo objekty. Vyplňte objednávkový formulář, vyberte případné doplňkové služby a odešlete nezávaznou poptávku. My se s Vámi spojíme a doladíme celý pobyt. Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte nám na +420 602 234 043 nebo napište na skoly@sportlines.cz a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

CO ZAHRNUJE CENA?

Cena za "Lyžařský kurz s programem" 2024 zahrnuje ubytování s plnou penzí (strava 4x denně) a pitným režimem, lyžařské instruktory v počtu 1/10 dětí, sportovní pomůcky pro výuku lyžování a doplňkový program, 1 zdravotníka včetně plně vybavené lékárničky, pojištění storno pobytu.
Cena nezahrnuje dopravu a skipas.
Jiné varianty pobytu a finální nabídku včetně ceny dopravy vám zašleme po odeslání poptávky a doplněnění bližších informací.

4 položky, 1 stránka
Hotel M&M

Jáchymov - Krušné hory 11.03 - 15.03.2024, 5 dní Plná penze s nápoji Možnost dokoupení
5 900 Kč Zobrazit