Lyžařské pobyty

Nejlepší pobyty pro vaši školu

LYŽAŘSKÝ KURZ S INSTRUKTORY

 

ZIMNÍ POBYTY S VÝUKOU LYŽOVÁNÍ A DOPROVODNÝM PROGRAMEM

Nelyžaře naučíme lyžovat, lyžařům zdokonalíme styl. Naše zimní pobyty s výukou lyžování jsou vhodné pro oba stupně základní školy i žáky středních škol. Výuku lyžování prokládáme sportovními aktivitami, které jsou přizpůsobené věku účastníků. Večer probíhají odborné přednášky s lyžařskou tematikou, hry a aktivity nebo můžeme zajistit návštěvu a přednášku horské služby. 

Ve výběru "Typ pobytu" zaklikněte "Lyžařský kurz s programem", vyberte termín a počet dětí a vyberte si vhodný objekt nebo objekty. Vyplňte objednávkový formulář, vyberte případné doplňkové služby a odešlete nezávaznou poptávku. My se s Vámi spojíme a doladíme celý pobyt. Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte nám na +420 602 234 043 nebo napište na skoly@sportlines.cz a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

 

CO ZAHRNUJE CENA?

Cena za "Lyžařský kurz s programem" zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování, stravu 4x denně včetně pitného režimu, 5 lyžařských nebo snowboardových instruktorů, dopolední a odpolední lyžařský výcvik, program mimo lyžování, zdravotníka, ubytování, stravu a skipas pro dva pedagogy a delegáta, který vám pomůže s veškerou nutnou dokumentací k vašemu pobytu. Ceny jsou napočítané na min. 40 dětí s dopravou Z prahy. V jiných případech vám poptávku rádi přepočítáme dle vašich specifikací a odjezdové destinace. Pětidenní pobyt začíná obědem a končí snídaní. 

 
Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Vytvářím objednávku...