Ubytování a doprava

ŠKOLA V PŘÍRODĚ (UBYTOVÁNÍ, DOPRAVA)

 

        

 

UBYTOVÁNÍ a DOPRAVA PRO VAŠI ŠKOLU v pŘÍrodĚ

Máte šikovného učitele nebo paní vychovatelku, kteří zajišťují program na Vaše školy v přírodě samostatně a hledáte jen hezké a ověřené místo, kam byste se svou třídou nebo kolegy vyrazili?

Ve výběru "Typ pobytu" zaklikněte "Škola v přírodě (ubytování, doprava)", vyberte termín a počet dětí a vyberte si vhodný objekt nebo objekty. Vyplňte objednávkový formulář, vyberte případné doplňkové služby a odešlete nezávaznou poptávku. My se s Vámi spojíme a doladíme celý pobyt. Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte nám +420 602 234 043 nebo napište na skoly@sportlines.cz a my Vám rádi s výběrem pomůžeme.

..................................................

Cena "Škola v přírodě (ubytování, doprava)" zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování, stravu 5x denně včetně pitného režimu, ubytování a stravu pro dva pedagogy a delegáta, který vám pomůže s veškerou nutnou dokumentací k vašemu pobytu. Ceny jsou napočítané na min. 40 děti s dopravou z Prahy. V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a odjezdové destinace. Pětidenní pobyt začíná obědem a končí snídaní. 

 
Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Vytvářím objednávku...