Ubytování a doprava

Nejlepší pobyty pro vaši školu

ŠKOLA V PŘÍRODĚ (ubytování, doprava)

 

 

UBYTOVÁNÍ a DOPRAVA PRO VAŠI ŠKOLU v pŘÍrodĚ

Máte šikovného učitele nebo paní vychovatelku, kteří zajišťují program na vaše školy v přírodě samostatně a hledáte jen hezké a ověřené místo, kam byste se svou třídou nebo kolegy vyrazili?

Ve výběru "Typ pobytu" zaklikněte "Škola v přírodě (ubytování, doprava)", vyberte termín a počet dětí a vyberte si vhodný objekt nebo objekty. Vyplňte objednávkový formulář, vyberte případné doplňkové služby a odešlete nezávaznou poptávku. My se s vámi spojíme a doladíme celý pobyt. Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte nám na +420 602 234 043 nebo napište na skoly@sportlines.cz a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

 

CO ZAHRNUJE CENA?

Cena "Škola v přírodě (ubytování, doprava)" zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování, stravu 5x denně včetně pitného režimu, ubytování a stravu pro dva pedagogy a delegáta, který vám pomůže s veškerou nutnou dokumentací k vašemu pobytu. Ceny jsou napočítané na min. 40 děti s dopravou z Prahy. V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a odjezdové destinace. Pětidenní pobyt začíná obědem a končí snídaní.

 

 

 
Vytvářím objednávku...