Škola v přírodě s výukou plavání

Nejlepší pobyty pro vaši školu

PLAVECKÝ KURZ

INTENZIVNÍ PLAVECKÝ KURZ, KTERÝ DĚTI BUDE BAVIT

Pojeďte s žáky na šestidenní nebo pětidenní intenzivní plavecký kurz, kde se děti naučí plavat rychleji, než v rámci půlročního plaveckého kurzu při škole. Všechny děti budete mít pohromadě na jednom místě a zároveň jim umožníte lépe se poznat mezi sebou. Také se vyhnete dlouhodobým nemocem, které vznikají z přecházení s mokrými vlásky z bazénu do školy. 

Nejenom, že vám pomůžeme splnit vyhlášku MŠMT o povinných lekcích plavání, ale chceme především naučit děti vnímat vodu jako kamaráda, díky kterému si mohou pomocí přirozeného a zdravého pohybu užít spoustu legrace. 

Po ukončení pobytu Vám zašleme potvrzení o absolvování daných lekcí plavání. 

 

INFO PRO UČITELE

Víte, že škola může uhradit dítěti náklady za pronájem bazénu a lektorné z částky, kterou obdrží na požádání od zřizovatele školy? MŠMT vypisuje každý rok grant na dopravu na lekce plavání ve výši 500 Kč/dítě, stačí zažádat.

 

 

CO ZAHRNUJE CENA?

Cena za "Plavecký kurz" zahrnuje ubytování, stravu 5x denně včetně pitného režimu, personální obsazení dle specifikace (plavecký instruktor, sportovní instruktor, zdravotník), ubytování a stravu pro dva pedagogy, pojištění storna v případě nemoci, veškerou administrativu spojenou s organizací pobytu (nahlášení na hygienu a místnímu lékaři, ubytovací pořádek, specifikace stravy apod.), lekce plavání včetně plaveckých pomůcek. Ceny jsou napočítané na min. 40 děti s dopravou z Prahy. V jiných případech vám poptávku rádi přepočítáme dle vašich specifikací a odjezdové destinace. Pětidenní pobyt začíná obědem a končí snídaní. 

Ve výběru "Typ pobytu" zaklikněte "Plavecký kurz", vyberte termín a počet dětí a vyberte si vhodný objekt nebo objekty. Vyplňte objednávkový formulář, vyberte případné doplňkové služby a odešlete nezávaznou poptávku. My se s vámi spojíme a doladíme celý pobyt. Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte nám na +420 602 234 043 nebo napište na skoly@sportlines.cz a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

 

BĚHEM PLAVECKÉHO KURZU DĚTI NAUČÍME

orientovat se ve vodním prostředí s brýlemi i bez

správně dýchat

soulad paží a nohou při pohybu ve vodě

základní styly plavání (kraul, znak, prsa)

vylovit předmět ze dna bazénu

základy správného chování na koupališti

reakce při různých situacích

 

Řadit dle:
0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.
Vytvářím objednávku...