Škola v přírodě s výukou plavání

PLAVECKÝ KURZ

 

        

 

INTENZIVNÍ PLAVECKÝ KURZ, KTERÝ DĚTI BUDE BAVIT

Pojeďte s žáky na šestidenní nebo pětidenní intenzivní plavecký kurz, kde se děti naučí plavat rychleji, než v rámci půlročního plavecého kurzu při škole. Všechny děti budete mít pohromadě na jednom místě a zároveň jim umožníte lépe se poznat mezi sebou. Zároveň eliminujete možnost dlouhodobých nemocí, které vznikají z přecházení s mokrými vlásky z bazénu do školy. 

Nejenom, že Vám pomůžeme splnit vyhlášku MŠMT o povinných lekcích plavání, ale chceme především naučit děti vnímat vodu jako kamaráda, díky kterému si mohou pomocí přirozeného a zdravého pohybu užít spoustu legrace. 

Po ukončení pobytu Vám zašleme potvrzení o absovování daných lekcí plavání. 

Víte že:

- Škola může uhradit dítěti náklady za pronájem bazénu a lektorné z částky, kterou obdrží na požádání od zřizovatele školy?

- MŠMT vypisuje každý rok grant na dopravu na lekce plavání ve výši 500 Kč/dítě, stačí zažádat.

Ve výběru "Typ pobytu" zaklikněte "Plavecký kurz", vyberte termín a počet dětí a vyberte si vhodný objekt nebo objekty. Vyplňte objednávkový formulář, vyberte případné doplňkové služby a odešlete nezávaznou poptávku. My se s Vámi spojíme a doladíme celý pobyt.Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte nám +420 602 234 043 nebo napište skoly@sportlines.cz a my Vám rádi s výběrem pomůžeme.

..................................................

Cena "Plavecký kurz" zahrnuje ubytování, stravu 5x denně včetně pitného režimu, personální obsazení dle specifikace (plavecký instruktor, sportovní instruktor, zdravotník), ubytování a stravu pro dva pedagogy, pojištění storna v případě nemoci, veškerou administrativu spojenou s organizací pobytu (nahlášení na hygienu a místnímu lékaři, ubytovací pořádek, specifikace stravy apod.), lekce plavání včetně plaveckých pomůcek. Ceny jsou napočítané na min. 40 děti s dopravou z Prahy. V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a odjezdové destinace. Pětidenní pobyt začíná obědem a končí snídaní. 

 

BĚHEM PLAVECKÉHO KURZU DĚTI NAUČÍME

- orientovat se ve vodním prostředí (s brýlemi i bez brýlí)

- správně dýchat

- soulad paží a nohou při pohybu ve vodě

- nácvik základních stylů plavání (kraul, znak, prsa)

- vylovit předmět ze dna bazénu

- základy správného chování na koupališti a reakce při různých situacích

Vytvářím objednávku...