Kdo jsme a co děláme

Nejlepší pobyty pro vaši školu

O NÁS

 

 

KVALITNÍ INSTRUKTOŘI A SMYSLUPLNÝ PROGRAM

Možná nás již znáte ze školních pobytů, odkud jsme přivezli spoustu Vašich dětí s úsměvem na tváři. Naše práce hovoří za vše a jsme na to hrdí.

Již 13 let zajišťujeme pro děti ze základních, mateřských a středních škol pobyty v přírodě, adaptační a lyžařské kurzy a jednodenní výlety. Každoročně připravíme program pro více než 10 000 dětí.

Pečlivě vybíráme objekty, kam děti vozíme. Objekty sami nejdříve navštívíme a zhodnotíme, zda vyhovují našim představám a požadavkům školy. Objekt musí být útulný, čistý s dobrou stravou a příjemným okolím. Majitel musí být vstřícný, ochotný a pořádkumilovný. Spolupracujeme pouze s těmi objekty, které mají kladné reference a zpětné vazby od škol. 

Rozšiřujeme nabídku objektůVzhledem k tomu, že nás kromě ŠvP s programem čím dál častěji oslovujete i s poptávkou na ubytování a dopravy bez programu, oslovili jsme letos více než 100 nových objektů po celé České republice a vyhodnotili ty nejlepší z nich. Těšte se na různorodý výběr našich nových destinací s variabilní kapacitou pro jednu i více tříd. 

Smysluplný a kvalitní program je služba, kterou od nás školy nejčastěji využívají. Naše spolupráce se školami nespočívá pouze v zajišťování ubytování a dopravy, ale v případě zájmu také v zajištění kvalitního a plnohodnotného programu během celého pobytu. 

Instruktoři jsou stavebním pilířem našeho programu. Na výběru našich instruktorů si dáváme velmi záležet. Instruktoři jsou pravidelně školeni a připravování na práci s dětmi. Povinný zdravotník je součástí školy v přírodě a my vám jej pomůžeme zajistit.  

Na pobyt vás dopravíme klimatizovanýmautobusy které splňují všechny předepsané normy Evropské unie a jsou vybaveny bezpečnostními pásy.

O nic se nebudete muset starat. Provedeme vás celým procesem pobytu od nabídky přes realizaci až po vyúčtování. Připravíme pro vás všechny potřebné dokumenty (přihlášky pro rodiče, návrh smlouvy, formulář pro KHS a lékaře v místě konání, návrhy na výlety, rozpis pokojů, bezinfekčnost, informace pro rodiče a další. 

Vytvářím objednávku...