Škola v přírodě s programem

ŠKOLA V PŘÍRODĚ S PROGRAMEM (full service)

KVALITNÍ INSTRUKTOŘI A SMYSLUPLNÝ PROGRAM

Máte spoustu starostí a škola v přírodě je pro vás práce navíc? Nabízíme profesionální servis při plánování vašich školních pobytů. Zajistíme vhodný objekt včetně schválené stravy, dopravu klimatizovanými autobusy a pošleme s vámi profesionální tým instruktorů, kteří se postarají o odpolední a večerní program pro vaše děti. Rádi zajistíme i zdravotníka a noční dozor.

Na pobytech s programem mimo jiného disponujeme veškerým originálním sportovním, výtvarným a tematickým vybavením. Vy se nemusíte o nic starat, ani si nemusíte sebou nic speciálního vozit. Téma pobytu si vyberete z dostupné nabídky.

Naši instruktoři nejsou jen vychovatelé. Prochází pečlivým výběrovým pohovorem, profesionálním školením, testy a lékařskou prohlídkou. Po celou dobu pobytu se pak starají o smysluplný a zábavný program dle předem připravené metodiky, která je sestavená na principech zážitkové pedagogiky. Naši zdravotníci mají kurz "Zdravotník zotavovacích akcí" nebo jsou vystudovaní zdravotníci. Jejich kvalifikace odpovídá požadavkům MŠMT. Součástí pobytu s námi je i plně vybavená lékárnička, která odpovídá aktuální vyhlášce.

Ve výběru "Typ pobytu" zaklikněte "Škola v přírodě s programem (full service)", vyberte termín a počet dětí a vyberte si vhodný objekt nebo objekty. Vyplňte objednávkový formulář, vyberte případné doplňkové služby a odešlete nezávaznou poptávku. My se s vámi spojíme a doladíme celý pobyt. Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte nám na +420 602 234 043 nebo napište na skoly@sportlines.cz a my vám rádi s výběrem pomůžeme.

CO ZAHRNUJE CENA?

Cena za "Škola v přírodě s programem (full service)" zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování, stravu 5x denně včetně pitného režimu, ubytování a stravu pro jednoho pedagoga na třídu, pojištění storna v případě nemoci, veškerou administrativu spojenou s organizací pobytu (nahlášení na hygienu a místnímu lékaři, ubytovací pořádek, specifikace stravy apod). Cena je včetně programu, který zahrnuje jednoho profesionálního instruktora na třídu, který zajišťuje odpolední a večerní program a má k dispozici veškerý sportovní i výtvarný materiál. Ceny jsou napočítané na min. 40 děti s dopravou z Prahy. V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a odjezdové destinace. Pětidenní pobyt začíná obědem a končí snídaní.

HARMONOGRAM DNE NA ŠKOLÁCH V PŘÍRODĚ

Harmonogram je samozřejmě možné upravovat dle vašich potřeb a přání.

7:00 BUDÍČEK

7:15-8:00 SNÍDANĚ

8:00-12:00 VÝUKA S PEDAGOGY

12:00-12:30 OBĚD

12:30-14:00 POLEDNÍ KLID

14:00-17:30 ODPOLEDNÍ PROGRAM

17:30-18:30 VEČEŘE

18:30-19:00 ODPOČINEK, HRY

19:00-21:00 VEČERNÍ PROGRAM

21:00 VEČERKA

0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.