Pobyty pro školy

Penzion Čertovka

Termín:10.05. (Po) - 14.05. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

Doprava:Autobus

Strava:Plná penze

Cena: 3 540 Kč

Poloha

Monínec leží v srdci České Sibiře na Javorové skále 70 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. 

Vybavení

Penzion nabízí pohodlné postele, posezení a dostatečné úložné prostory. Využívat můžete společenskou místnost vhodnou k výuce, nechybí lyžárna ani úschovna jízdních kol. V areálu se nachází velké dětské hřiště i venkovní bazén. V okolí mnoho travnatých prostor pro sport a  aktivity.

Ubytování

 4 pokoje s vlastní koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, sociální zařízení), ostatních 6 pokojů má hygienické zázemí společné vždy pro 2 jednotky

Stravování

5x denně vč. celodenního pitného režimu

Cena zahrnuje

Škola v přírodě bez programu
Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 5x denně vč. pitného režimu, ubytování a stravu pro 4 pedagogy, pojištění storna pobytu v případě nemoci, veškerou administrativu spojenou s organizací pobytu (nahlášení na hygienu, k místnímu lékaři, ubytovací pořádek, specifikace stravy apod.).

Ceny jsou napočítané na min. 40 dětí s dopravou z Prahy.  V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a dle Vaší destinace. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Okolí a tipy na výlety

Na stráních Javorové hory nad Jetřichovicemi se kromě sjezdovek s večerním osvětlením nachází také snowpark, dětský skiareál nebo poštovna, která dříve stávala na vrcholu nejvyšší české hory Sněžky. Během léta si tady užijete adrenalinovou cyklistiku, zdolávání nástrah lanového parku nebo hru discgolf. V rekreačním rybníku pod sjezdovkami se dá koupat.

Podobné zájezdy

Penzion Čertovka

destinace: Česká republika, Střední Čechy, Monínec

termín:10.05. (Po) - 14.05. (Pá) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus

strava: Plná penze

Penzion Čertovka
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...