Pobyty pro školy

Chata Muhu

Termín:08.03. (Po) - 12.03. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

Doprava:Autobus

Strava:Plná penze

Cena: 4 990 Kč

Poloha

Chata Muhu leží blízko Jablonce nad Nisou, v obci Jindřichov na klidném místě u lesa. Do Jindřichova vede linka MHD. Případným zájemcům na požádání jejich zavazadla lze přivézt jak od autobusové, tak vlakové zastávky vzdálené cca 3 km.

Vybavení

Chata Muhu nabízí dostatečné množství lůžek, prostornou jídelnu a menší společenskou místnost s televizí, kterou lze využít jak pro výuku, tak i společenské hry. 

 
Ubytování

Ubytovací kapacita je 64 osob v 19 pokojích. Pokoje jsou 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové a 6 lůžkové. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Stravování

5x denně vč. celodenního pitného režimu

Cena zahrnuje

Lyžařský kurz s výukou lyžování a programem
Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 4x denně (vč. pitného režimu), lyžařské instruktory (1 instruktor na každých 10 dětí), večerní program, zdravotníka, ubytování, stravu a skipas pro 2 pedagogy, pojištění storna pobytu v případě nemoci, veškerou administrativu spojenou s organizací pobytu (nahlášení na hygienu, k místnímu lékaři, ubytovací pořádek, specifikace stravy apod.). Cena nezahrnuje skipas pro děti. 

Ceny jsou napočítané na min. 40 dětí s dopravou z Prahy.  V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a dle Vaší destinace.

Zimní sezóna

Možnost sjezdového se nabízí lyžování v nedalekých centrech Skiareál Severák 4 km, Skiareál Bedřichov 7 km nebo Tanvaldský Špičák 10 km nebo nejblíže vlek U Pily 1 km. K dispozici je též dětská poma cca 900 m od chaty. Přímo kolem chaty Muhu vede běžkařská stopa.

Jak to vidíme my

Chata Muhu je hojně využívána pro školy v přírodě nebo různá sportovní soustředění. Pokoje jsou moc hezky zařízené a v blízkém okolí chaty je krásná příroda a lesy. 

Podobné zájezdy

Chata Muhu

destinace: Česká republika, Jizerské hory, Jindřichov - Jizerské hory

termín:08.03. (Po) - 12.03. (Pá) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus

strava: Plná penze

Chata Muhu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...