Proč s námi

Naše spolupráce se školami nespočívá pouze v zajišťování ubytování a dopravy, ale především v tvorbě kvalitního a plnohodnotného programu během celého pobytu, který řídí naši instruktoři.

Objekty
Naše objekty jsou pečlivě vybrané a spolupracujeme pouze s těmi, které mají kladné reference a zpětné vazby od škol (více o našich objektech v sekci Kam jezdíme.)

Doprava
Naše autobusy splňují všechny předepsané normy a jsou vybaveny bezpečnostní pásy a klimatizací.

Program na našich ŠvP
Programy jsou tematicky rozděleny dle zaměření, cíle a věku dětí. Snažíme se, aby programy byly smysluplné a aby si děti z nich kromě zážitků odnesly i něco navíc. Více o programech v sekci ŠvP.

Připravíme veškeré potřebné dokumenty:
      - přihlášky pro rodiče
      - návrh smlouvy
      - formulář pro KHS a lékaře v místě konání
      - rozpis pokojů, bezinfekčnost, informace pro rodiče a další ...

Kvalifikovaní instruktoři
Naši instruktoři jsou pravidelně školeni našimi odborníky a připravováni na práci s dětmi.
Účastní se našich seminářů, mezi něž patří i akreditovaný kurz MŠMT – Vedoucí dětských kolektivů.

Ve většině případů se jedná o absolventy VŠ nebo vybrané studenty se zkušenostmi s prací s dětmi.
Instruktoři na našich pobytech:
      - Mají děti na starosti od 13 hodin do večerky.
      - Nejedná se o „vychovatele, kteří děti pouze „hlídají“... zajišťují smysluplný program, který je veden v duchu schváleného tématu.

Materiální vybavení na našich pobytech
Nemusíte s sebou nic vozit! Disponujeme veškerým používaným sportovním, výtvarným i tematickým vybavením.

KVALITNI INSTRUKTOŘI A SMYSLUPLNÝ PROGRAM JSOU DVA DŮLEŽITÉ STAVEBNÍ PILÍŘE NAŠICH POBYTŮ. VĚŘÍME V POHYB A ČAS STRÁVENÝ NA ČERSTVÉM VZDUCHU.