Lyžařské pobyty

LYŽAŘSKÝ KURZ S PROGRAMEM

 

        

 

ZIMNÍ POBYTY S VÝUKOU LYŽOVÁNÍ A DOPROVODNÝM PROGRAMEM

Nelyžaře naučíme lyžovat, lyžařům zdokonalíme styl. Naše zimní pobyty s výukou lyžování jsou vhodné pro oba stupně záklaní školy i žáky středních škol.Výuku lyžování prokládáme sportovními aktivitami, které jsou přizpůsobené věku účastníků. Večer probíhají odborné přednášky s lyžařskou tematikou, hry a aktivity nebo můžeme zajistit návštěvu a přednášku horské služby. 

Ve výběru "Typ pobytu" zaklikněte "Lyžařský kurz s programem", vyberte termín a počet dětí a vyberte si vhodný objekt nebo objekty. Vyplňte objednávkový formulář, vyberte případné doplňkové služby a odešlete nezávaznou poptávku. My se s Vámi spojíme a doladíme celý pobyt. Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte nám +420 602 234 043 nebo napište skoly@sportlines.cz a my Vám rádi s výběrem pomůžeme.

..................................................

Cena "Lyžařský kurz s programem" zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování, stravu 4x denně včetně pitného režimu, 5 lyžařských nebo snowboatdových instruktorů, dopolední a odpolední lyžařský výcvik, program mimo lyžování, zdravotníka, ubytování, stravu a skipas pro dva pedagogy a delegáta, který vám pomůže s veškerou nutnou dokumentací k vašemu pobytu. Ceny jsou napočítané na min. 40 děti s dopravou Z prahy. V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a odjezdové destinace. Petidenní pobyt začíná obědem a končí snídaní. 

 
Řadit dle:
3 položky, 1 stránka
Chata Panorama

Chata Panorama

Rejdice - Jizerské hory 10.01 - 14.01.2022, 5 dní Plná penze s nápoji Autobus
4 890 Kč Zobrazit
Hotel M&M

Hotel M&M

Jáchymov - Krušné hory 14.03 - 18.03.2022, 5 dní Plná penze s nápoji Autobus
5 400 Kč Zobrazit
Jugendherberge hotelu Plattner

Jugendherberge hotelu Plattner

Nassfeld 24.01 - 28.01.2022, 5 dní Plná penze s nápoji Autobus
11 900 Kč Zobrazit
3 položky, 1 stránka
Vytvářím objednávku...