Pobyty pro školy

JEDNODENNÍ VÝLETY

KVALITNÍ INSTRUKTOŘI A SMYSLUPLNÝ TEMATICKÝ PROGRAM JSOU DVA DŮLEŽITÉ STAVEBNÍ PILÍŘE NAŠICH POBYTŮ.

Nabízíme Vám dynamický tým instruktorů a zdravotníků, kteří se o děti starají v odpoledních a večerních hodinách.

Naši instruktoři nejsou jen vychovatelé. Jejich náplní není pouhé „hlídání dětí“. Po celou dobu dětem zajišťují smysluplný program formou zážitkové pedagogiky.

Každý z instruktorů projde výběrovým pohovorem, školením, testem a lékařskou prohlídkou. Účastní se seminářů, mezi něž patří i akreditovaný kurz MŠMT – Vedoucí dětských kolektivů. Většinou se jedná o absolventy VŠ, vybrané studenty se zkušeností s prací s dětmi či o naše „stálice“, kteří svoji práci berou jako svůj životní styl a mezi práce s dětmi je jejich denním chlebem.

Naši zdravotníci mají buď kurz ZZA od Českého kříže nebo se jedná o vystudované zdravotní sestry a bratry. Součástí pobytu s námi je i plně vybavená lékárnička dle vyhlášky.

Na pobytech s programem disponujeme veškerým používaným sportovním, výtvarným i tematickým vybavením. Nemusíte s sebou nic vozit.

PROGRAM ŠVP 2021

témata pro 1. stupeň
Na pirátské lodi - dobrodružný program doporučený pro I. stupeň ZŠ
Lesní království - pohádkový program doporučený pro I. stupeň zaměřený na environmentální výchovu

témata pro 1. i 2. stupeň
Pod pěti kruhy - sportovní program vhodný pro oba stupně ZŠ

témata pro druhý stupeň
Vesmírní superhrdinové - galaktický program vhodný pro oba stupně ZŠ
El mafioso - program doporučený pro II. stupeň zaměřený na základy etikety, spolupráci a hodnotu peněz
Tři mušketýři - program podporující spolupráci a testující všechny smysly i dovednosti doporučený pro II. stupeň

Harmonogram dne na školách v přírodě:
07:00 budíček
07:15 - 07:55 snídaně
08:00 - 11:55 výuka (10:00 svačina)
12:00 - 12:30 oběd
12:30 - 14:00 polední klid
14:00 - 17:30 odpolední program (15:00 svačina)
17:30 - 18:30 večeře
18:30 - 19:00 úklid pokojů, odpočinek
19:00 - 21:00 večerní program
21:00 večerka
Program pro II. stupeň je přizpůsoben časově večerním programem a večerkou.

Zajistíme program od 13,00 hodin do večerky a noční hlídání do půlnoci a dále noční pohotovost do budíčku.  Noční pohotovostí se rozumí spánek, kdy zvolená osoba spí pri otevřených dveřích a je k dispozici v případě potřeby. Program škol v přírodě přizpůsobíme vašim požadavkům a potřebám.