golf

FINANČNÍ GRAMOTNOST

3denní pobyt s finanční gramotností

NAUČME DĚTI HODPODAŘIT S PENĚZI!

Během pobytu se děti naučí, jak peníze správně vydělávat, řídit, spravovat a rozmnožovat. Seznámí se s penězi a formami placení v minulosti, současnosti a v budoucnosti. Získají praktické dovednosti, jak si peníze funkčně nastavit, aby jim v životě dobře sloužily a jak je řídit a dobře s nimi hospodařit. Rozšíří si znalost hodnoty peněz a své práce na trhu, a naučí se vidět ekonomické souvislosti kolem sebe.

To vše bude doplněno sportovně zážitkovými aktivitami v jednotlivých blocích.

5DENNÍ POBYT S FINANČNÍ GRAMOTNOSTÍ

Pomocí dramatizace se přesuneme do 30. – 50. let 20. století v USA. Program dbá především na finanční gramotnost, ale také na etickou výchovu mladých lidí, prosazování společenského chování a úctu k ženám / mužům a výuku společenských tanců. To vše a mnohé další v našem programu!

Programy budou prokládány finančními bloky pod vedením Ing. Marcely Hrubošové.

0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.