Pobyt s finanční gramotností

FINANČNÍ GRAMOTNOST

třídenní pobyt s finanční gramotností

Naučíme děti hospodařit s penězi!

Během pobytu se děti naučí, jak peníze správně vydělávat, řídit, spravovat a rozmnožovat. Seznámí se s penězi a formami placení v minulosti, současnosti a v budoucnosti. Získají praktické dovednosti, jak si peníze funkčně nastavit, aby jim v životě dobře sloužily a jak je řídit a dobře s nimi hospodařit. Rozšíří si znalost hodnoty peněz a své práce na trhu, a naučí se vidět ekonomické souvislosti kolem sebe.

To vše bude doplněno sportovně zážitkovými aktivitami v jednotlivých blocích.

pětidenní POBYT S FINANČNÍ GRAMOTNOSTÍ

Pomocí dramatizace se přesuneme do třicatých let dvacátého století v USA. Program dbá především na finanční gramotnost, ale také na etickou výchovu mladých lidí, prosazování společenského chování a úctu k ženám i mužům. Také jsou vyučovány společenské tance. To vše a mnohé další v našem programu!

Programy budou prokládány finančními bloky pod vedením Ing. Marcely Hrubošové.

0 položek, 1 stránka
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný výsledek. Prosím upravte vyhledávací kritéria.