Pobyty pro školy

Nejlepší pobyty pro vaši školu

BEZPEČNOST HROU - NA HORÁCH I VE MĚSTĚ (full service)

BEZPEČNOST HROU - NA HORÁCH I VE MĚSTĚ

Zcela nový koncept školy v přírodě, který nabízí výhody školy v přírodě s programem za velmi přijatelnou cenu! Škola v přírodě zameřená na bezpečnost dětí ve městě i na horách, obohacená o netradiční sportovní den přímo v místě ubytování. 

Program máte zařízený po většinu pobytu i přesto, že s Vámi na objektu není celý instruktorský tým od pondělí do pátku. 

JAK POBYT FUNGUJE?

Po celou dobu pobytu je Vám k dispozici jeden instruktor, který pomáhá s ubytováním, chodem celého pobytu, výlety i programem.

Ve vybraném dni k Vám přijede instruktorský tým z nadačního fondu Kolečko s projektem "Rozhlédni se!", který se zaměřuje na prevenci dětských úrazů a při interaktivních trénincích děti učí, jak se mají bezpečně chovat v silničním provozu, ať už jako chodci, na kole či na bruslích, nebo jako spolujezdci v autě. 

V některém z dalších dní k Vám přijede člen záchranářského týmu Omega-Rescue s edukativně-zážitkovým programem zameřeným na první pomoc a chování v horách. 

Třetí den Vám přijedeme s naším týmem zorganizovat celodenní sportovní a zážitkový program, ve kterém si děti vyzkouší skákací boty, bungee running, lukostřelbu nebo třeba lanové překážky.

CO ZAHRNUJE CENA?

Cena za "Bezpečnost hrou" zahrnuje ubytování, stravu 5x denně včetně pitného režimu, ubytování a stravu pro tři pedagogy (počítáno na 40 dětí), pojištění storna v případě nemoci, veškerou administrativu spojenou s organizací pobytu (nahlášení na hygienu a místnímu lékaři, ubytovací pořádek, specifikace stravy apod), jednoho instruktora po celou dobu pobytu, program "Rozhlédni se", program "První pomoc s horským záchranářem", sportovní den včetně pomůcek. Cena je počítána na 40 dětí, s účastí tří pedagogů. Jinou variantu pobytu Vám rádi přepočítáme.

 

JAK TEDY MŮŽE VYPADAT POBYT?

1. DEN - příjezd, ubytování, seznámení s objektem a okolím, sportovní hry s instruktorem

2. DEN - program "Rozhlédni se" s instruktorským týmem Kolečko

3. DEN - první pomoc a chování v horách s pofesionálním záchranářem z týmu Omega-Rescue

4. DEN - sportovní den s neradičními aktivitami

5. DEN - balení, rozdání diplomů, odjezd

 

 
Vytvářím objednávku...