Pobyty pro školy

STORNO ZÁJEZDU

informace O pojištění storno poplatku

V ceně pobytu je zahrnuto i pojištění storno pobytu z důvodu nemoci. Pojištění se vztahuje na Covid pozitivní výsledek testu nebo na nařízenou karanténu v rámci rodiny.

Toto pojištění se vztahuje na zrušení pobytu z důvodu nemoci pouze před odjezdem a pro nárokování pojistného plnění je potřeba lékařská zpráva, která je vydaná nejdéle v den odjezdu. Pojišťovna poté vyplácí na účet rodičů 80% výše storna.

Pro nárokování plnění pojistného po Vás potřebujeme zaslat na email komzakova@sportlines.cz lékařskou zprávu s datem vystavení ne mladším než den odjezdu. Poté vám předvyplníme a zašleme zpět na Váš email formulář, který je potřeba podle přiloženého návodu doplnit a zaslat poštou na adresu pojišťovny. Ta vám na základě zaslaných podkladů vyplatí zpravidla do 21 dní 80 % ze storno poplatku.

..................................................

Vzor formuláře

Výpočet výše storna - příklad:

Cena pobytu = 4300,-
Storno pobytu = 2500,-
Po skončení pobytu a na základě lékařskézprávy Vám Vrátímě částku 1800,- a výši storna (v tomto případě 2500,-) budeme řešit přes pojišťovnu. Ta Vám na základě zaslaných podkladů vyplatí zpravidla do 21 dní 80 % ze storno poplatku - v tomto případě částku 2000,-.

V případě nejasností se na nás nebojte obrátit emailem na komzakova@sportlines.cz nebo telefonicky na 605 891 939.

Vytvářím objednávku...