Kdo jsme a co děláme

KDO JSME A CO DĚLÁME

 

        

KVALITNÍ INSTRUKTOŘI A SMYSLUPLNÝ TEMATICKÝ PROGRAM JSOU DVA DŮLEŽITÉ STAVEBNÍ PILÍŘE NAŠICH POBYTŮ.

Možná nás již znáte ze školních pobytů, odkud jsme přivezli spoustu Vašich dětí s úsměvem na tváři. Naše práce hovoří za vše a jsme na to hrdí.

Již 10 let zajišťujeme pro děti ze základních, mateřských a středních škol pobyty v přírodě, adaptační a lyžařské kurzy a jednodenní výlety. Každoročně připravíme program pro více než 10 000 dětí.

Pečlivě vybíráme OBJEKTY, kam děti vozíme. Objekty sami nejdříve navštívíme a zhodnotíme, zda vyhovují našim představám a požadavkům školy. Objekt musí být útulný, čistý s dobrou stravou a příjemným okolím. Majitel musí být vstřícný, ochotný a pořádkumilovný. Spolupracujeme pouze s těmi objekty, které mají kladné reference a zpětné vazby od škol. 

Od letoška ROZŠIŘUJEME PORTFOLIO OBJEKTŮ! Vzhledem k tomu, že nás kromě ŠvP s programem čím dál častěji oslovujete i s poptávkou na ubytování a dopravy bez programu, oslovili jsme letos více než 100 nových objektů po celé České republice a vyhodnotili ty nejlepší z nich. Těšte se na různorodý výběr našich nových destinací s variabilní kapacitou pro jednu i více tříd. 

Smysluplný a kvalitní PROGRAM je služba, kterou od nás školy nejčastěji využívají. Naše spolupráce se školami nespočívá pouze v zajišťování ubytování a dopravy, ale v případě zájmu také v zajištění kvalitního a plnohodnotného programu během celého pobytu. 

INSTRUKTOŘI jsou stavebním pilířem našeho programu. Na výběru našich instruktorů si dáváme velmi záležet. Instruktoři jsou pravidelně školeni a připravování na práci s dětmi. Povinný ZDRAVOTNÍK je součástí ŠvP a my Vám jej pomůžeme zajistit.  

Na pobyt vás dopravíme klimatizovanýmAUTOBUSY, které splňují všechny předepsané normy Evropské unie a jsou vybaveny bezpečnostními pásy.

O NIC SE NEMUSÍTE STARAT. Povedeme Vás celým procesem školy v přírodě od nabídky po vyúčtování Vašeho pobytu.  Připravíme pro Vás potřebné DOKUMENTY (přihlášky pro rodiče, návrh smlouvy, formulář pro KHS a lékaře v místě konání, návrhy na výlety, rozpis pokojů, bezinfekčnost, informace pro rodiče a další. 

 
Vytvářím objednávku...