Pobyty pro školy

Penzion U námořníka

Termín:17.05. (Po) - 21.05. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

Doprava:Autobus

Strava:Plná penze

Cena: 3 990 Kč

Poloha

Tento pohádkový a stylový penzion leží v klidné části oploceného pozemku na na okraji Františkových Lázní. Při pobytu zde se ocitnete ve vlastním světě plném vkusu, kvality a vybavení perfektním do posledního detailu.

 

 

Vybavení

V přízemí penzionu se nachází společenská místnost s posezením, TV, dětský koutek s hračkami a stolním fotbálkem. V chodbě jsou uzamykatelné botníky ke každému pokoji, toaleta, nástěnka s informacemi. Dopolední výuka může probíhat ve společenské místnosti. Za poplatek lze využít koupací jezírko a lehátka. Zahrada je velmi prostorná, lze zde pořádat různé hry a aktivity, jsou zde houpačky a pískoviště, prolézačky. Ve vedlejší zahrádce dva poníci a dva beránci. Pod přístřeškem je stolní tenis. K zapůjčení máme fotbalové míče, sady líného tenisu, či badmintonové.

Ubytování

Celková kapacita 32 lůžek, v šesti pokojích po 4-8 lůžkách. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením. Lůžka jsou pevná z dřevěného materiálu se zdravotními matracemi, 8x rozkládací pohovka v plnohodnotném rozměru manželské postele.

 

Stravování

5x denně vč. celodenního pitného režimu

Cena zahrnuje

Škola v přírodě bez programu
Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 5x denně vč. pitného režimu, ubytování a stravu pro 4 pedagogy, pojištění storna pobytu v případě nemoci, veškerou administrativu spojenou s organizací pobytu (nahlášení na hygienu, k místnímu lékaři, ubytovací pořádek, specifikace stravy apod.).

Ceny jsou napočítané na min. 40 dětí s dopravou z Prahy.  V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a dle Vaší destinace. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Okolí a tipy na výlety

Lázeňské město Františkovy Lázně, Jezero Amerika, historické centrum Cheb + Chebský Hrad, Hrad Seeberg, Hrad Vildštejn), národní přírodní rezervace SOOS 

 

Jak to vidíme my

Penzion U Námořníka láká pro své stylové vybavení zejména děti předškolního a školního věku. Na pozemku i v okolí je možnost velkého aktivního vyžití, a návštěv mnoha zajímavých jíst. 
 

Podobné zájezdy

Penzion U námořníka

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Františkovy Lázně

termín:17.05. (Po) - 21.05. (Pá) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus

strava: Plná penze

Penzion U námořníka
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...