Pobyty pro školy

Turnovská chata

Termín:24.05. (Po) - 28.05. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

Doprava:Autobus

Strava:Plná penze

Cena: 3 090 Kč

Poloha

Turnovská chata se nachází na hřebeni Jizerských hor přímo pod rozhlednou Štěpánka v obci Příchovice. Těsně před chatou prochází hranice KRNAP a CHKO Jizerské hory.

Vybavení

Jídelna s 50-60 místy k sezení, promítací plátno, restaurace. U chaty je velká louka, dětské hřiště s legendárním kolotočem, pískovištěm, houpačkou. Volejbal si můžete zahrát na jednom z nejvýše položených hřišť v ČR ve výšce 948 m n.m. a večer využít ohniště.

 

Ubytování

V chatě se nachází šestnáct pokojů po 2-5 lůžkách s novými postelemi, celková kapacita 48 lůžek. Společné sociální zařízení vždy na patře.

Stravování

5x denně vč. celodenního pitného režimu

Cena zahrnuje

Škola v přírodě s programem
Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 5x denně vč. pitného režimu, ubytování a stravu pro jednoho pedagoga na třídu, pojištění storna pobytu v případě nemoci, veškerou administrativu spojenou s organizací pobytu (nahlášení na hygienu, k místnímu lékaři, ubytovací pořádek, specifikace stravy apod.).

Cena je včetně programu, který zahrnuje jednoho profesionálního instruktora na třídu, odpolední a večerní program včetně veškerého materiálního vybavení (sport, výtvarné potřeby, netradiční hry apod.). Téma pobytu si vybíráte z dostupné nabídky. 

Ceny jsou napočítané na min. 40 dětí s dopravou z Prahy.  V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a dle Vaší destinace. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Okolí a tipy na výlety

Příchovice 1 km  menší, ale útulné středisko turistiky a zimního lyžování na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Můžete zde navštívit úžasný lesopark na Sluneční a Pohádkovou stezku. Kořenov 2 km, Tesařovská kaple 2 km  jedná se o osmibokou kapli postavenou místními evangelíky svépomocí v r. 1909, Bílá skála 1 km s výškou 964 m.n.m. jde o nejvyšší vrchol Kapradnické hornatiny, Česká biofarma Josefa Josífka v Příchovicích 1 km, Muzeum Lehkého opevnění 1 km.

 

Jak to vidíme my

Chata nabízí herní a sportovní vyžití, přímí kontakt s přírodou. V zimě také mnoho běžkařských okruhů. Milí a ochotní majitelé.

Podobné zájezdy

Turnovská chata

destinace: Česká republika, Jizerské hory, Příchovice -Jizerské hory

termín:24.05. (Po) - 28.05. (Pá) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus

strava: Plná penze

Turnovská chata
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...