Pobyty pro školy

Nejlepší pobyty pro vaši školu

Termín:01.04. (Po) - 05.04. (Pá) 2024

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

Doprava:Možnost dokoupení

Strava:Plná penze s nápoji

Cena: 4 900 Kč

Poloha

Krásný penzion s možností bydlení jak v penzionu tak i v přilehlých bungalovech. Nachází se v přírodním prostředí na zlatonosné řece Blanici, jejíž slepé rameno mlýnem přímo protéká a roztáčí tak funkční mlýnské kolo.

Vybavení

Vnitřní vybavení: Wi-Fi, hotelová restaurace, venkovní terasa, velká společenská místnost využívaná také jako taneční sál, herna.
Venkovní vybavení: antukové hřiště, travnatá plocha u penzionu, možnost koupání na blízkém jezu, nedaleký les.

Ubytování

Objekt nabízí 2 - 6 lůžkové pokoje s vlastním sociálm zařízením. Bungalovy jsou zděné, 4 - 8 lůžkové s WC a umyvadlem, sprchy se nacházejí ve vedlejší budově.

Cena zahrnuje

Škola v přírodě s programem 2024 je počítána na 40 žáků a 2 pedagogy.
Cena zahrnuje ubytování s plnou penzí a pitným režimem, 2 instruktory pro odpolední a večerní program včetně materiálního vybavení (sportovní i výtvarné), 1 zdravotník včetně plně vybavené lékárničky, pojištění na storno pobytu.
Cena nezahrnuje dopravu.

Jiné varianty pobytu a finální nabídku včetně ceny dopravy vám zašleme po odeslání poptávky a doplnění bližších informací.

Okolí a tipy na výlety

Nádherné okolí je navíc protkáno řadou cyklostezek. Jistě Vás zaujme zdejší skanzen. Této lokalitě se lidově říká „na bábě“. Naleznete zde všemi vyhledávaný klid, ale i nevšední zábavu a sportovní vyžití. V nedaleké obci Heřmaň stojí rodný dům básníka Jana Čarka. Dále je možné vyrazit pěšky na tvrz Klokočín nebo Božovice. Autobusem například do Týna nad Vltavou, muzea historických vozidel nebo na zámek Bechyně.

Podobné zájezdy

destinace: Česká republika, Jižní Čechy a Šumava, Protivín - Písecko

termín:01.04. (Po) - 05.04. (Pá) 2024 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Možnost dokoupení

strava: Plná penze s nápoji

Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami