Pobyty pro školy

Penzion Horalka - Špindlerův Mlýn

Termín:24.05. (Po) - 28.05. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

Doprava:Autobus

Strava:Plná penze

Cena: 3 490 Kč

Poloha

Penzion Horalka se nachází na svahu u hlavního areálu a sjezdovek Hromovka a Svatý Petr. Najdete tu doslova dechberoucí výhled na špindlerovské údolí i na protější kopce.

Vybavení

Vnitřní vybavení: Velká prostorná jídelna je vhodná pro dopolední projektovou výuku, která se dá realizovat i na venkovní terase. Prostorná společenská místnost je potom ideální pro vnitřní činnosti. V objektu je také sauna (za poplatek)

Vnější vybavení: Venkovní zahrada je vhodná pro běžné aktivity, u objektu je také ohniště.

Ubytování

2-6lůžkové prostorné pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Stravování

5x denně vč. celodenního pitného režimu

Cena zahrnuje

Škola v přírodě bez programu
Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 5x denně vč. pitného režimu, ubytování a stravu pro 4 pedagogy, pojištění storna pobytu v případě nemoci, veškerou administrativu spojenou s organizací pobytu (nahlášení na hygienu, k místnímu lékaři, ubytovací pořádek, specifikace stravy apod.).

Ceny jsou napočítané na min. 40 dětí s dopravou z Prahy.  V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a dle Vaší destinace. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Okolí a tipy na výlety

Přímo kolem penzionu prochází několik turistických tras, které Vás zavedou do nejrůznějších koutů Krkonoš. Dále se můžete vydat do Špindlerova mlýna 2 km, navštívit místní adrenalinový park, či se vydat na různé naučné stezky do okolí Čertova strouha, Pramen Labe, Sněžka a další.

Společenská zařízení v blízkosti

Autobusová zastávka - 2,5 km, obchod apod. 2 km

Jak to vidíme my

Penzion Horalka je velmi útulné místo s nádherným výhledem do údolí Špindlerova mlýna a nepřeberným množstvím výletů do okolí. Ideální pro 2 třídy s nadšenými pedagogy pro turistiku a slabostí pro okolí Špindlerova mlýna. Poloha penzionu je opravdu idálním výchozím místem pro horskou turistiku.

Zimní sezóna

Lyžování přímo z penzionu Skiareál Hromovka - dvě sjezdovky modrá a červená Hromovka I. 1540m, Hromovka II. 1500m. Dvě zajímavě členité červené sjezdovky nabízejí skvělý zážitek jak pro zkušenější sjezdaře, tak i pro mírně pokročilé či začátečníky. Možno přetraverzovat na skiareál Svatý Petr anebo skibusem na jakýkoliv jiný ze skiareálů ve Špindlerově mlýně. Skipas platí po celém areálu Svatý Petr Špindlerův Mlýn, Svatý Petr Špindlerův Mlýn - Medvědín. Labská, Majasport Labská, Krausovy boudy, Horní Mísečky, Svatý Petr - Stoh, Fanypark Horní Mísečky, Janova Hora

Podobné zájezdy

Penzion Horalka - Špindlerův Mlýn

destinace: Česká republika, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

termín:24.05. (Po) - 28.05. (Pá) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus

strava: Plná penze

Penzion Horalka - Špindlerův Mlýn
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...