Pobyty pro školy

Penzion Družba

Termín:04.04. (Po) - 08.04. (Pá) 2022

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

Doprava:Autobus

Strava:Plná penze s nápoji

Cena: 3 590 Kč

Poloha

Penzion Družba je penzion s celoročním provozem, který se nachází v krásné oblasti západních Krkonoš ve výšce 712 m. n. m. v Rokytnici nad Jizerou. Pro svou příznivou polohu je penzion v létě ideálním výchozím místem pro horskou turistiku, v zimním období pro lyžařské sporty.

Vybavení

Vnitřní vybavení: V penzionu je pro Vás připravena posilovna, kulečník, šipky, stolní tenis a hry. Za špatného počasí můžete v městečku navštívit sportovní halu nebo bowling. Sauna za poplatek. 

Vnější vybavení: Vnější prostor nabízí rozhlehlá prostranství pro hry, rozlehlou venkovní terasu, malý bazén a hřiště.  

Ubytování

Ubytování v příjemně zařízených pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením. 2 - 6lůžkové pokoje jsou ideální pro školy v přírodě. 

Stravování

5x denně vč. celodenního pitného režimu

Cena zahrnuje

Škola v přírodě (ubytování, doprava)
Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 5x denně vč. pitného režimu, ubytování a stravu pro dva pedagogy, delegáta (pomoc po příjezdu a při ubytování na objektu).

Ceny jsou napočítané na min. 40 dětí s dopravou z Prahy.  V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a dle Vaší destinace. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

 

Okolí a tipy na výlety

Přímo z penzionu se Vám naskytne úžasný výhled na Krkonoše. Během pobytu v letním období si přijdou na své houbaři, turisté a cyklisté. Rokytnice nad Jizerou je vhodným centrem pro sport, turistiku i relax po celý rok. V letní i zimní sezóně nabízí mnoho druhů zábavy a sportů kde si určitě každý přijde na své. Rokytnice nad Jizerou není jen oblíbeným lyžařským střediskem.

Jak to vidíme my

Penzion je v krásném místě uprostřed kopců, přímo u sjezdovky. Poskytuje krásný výhled. Milá paní majitelka a příjemný a nápomocný personál. 

Zimní sezóna

50m od penzionu je k dispozici lyžařský vlek (poma, 650m dlouhá sjezdovka) a nedaleko se nachází skiareál Horní Domky se čtyřsedačkovými lanovkami. Lanová dráha Horní Domky má celoroční provoz, čtyřsedačková lanová dráha Lysá hora je v provozu v zimním období. Skiareál nabízí až 2 km dlouhé tratě.

Podobné zájezdy

Penzion Družba

destinace: Česká republika, Krkonoše, Rokytnice nad Jizerou

termín:04.04. (Po) - 08.04. (Pá) 2022 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus

strava: Plná penze s nápoji

Penzion Družba
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...