Pobyty pro školy

Hotel Lovčenka

Termín:24.05. (Po) - 28.05. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

Doprava:Autobus

Strava:Plná penze

Cena: 3 390 Kč

Poloha

Tento nově postavený hotel nabízí moderní pokoje, restauraci s domácí kuchyní a terasu s nádherným výhledem na Krkonoše. 

Vybavení

Tento nově postavená hotel nabízí moderní pokoje, restauraci s domácí kuchyní a terasu s nádherným výhledem na Krkonoše. Součástí je i lyžárna se sušáky na boty a uzamykatelnými skříňkami na boty. Pro cyklisty je k dispozici místnost na úschovnu kol. Jelikož je hotel vybudovaný přímo ve skiareálu, je kolem domu dostatek množství prostoru pro aktivity všeho druhu.

Ubytování

Horský hotel má 10x2-lůžkové pokoje, 4x3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatnou postelí, 8x4-lůžkové pokoje s dvěma manželskými pokoji a 4x5-lůžkové pokoje s dvěma manželskými postelemi a samostatnou postelí. Pokoje jsou vybaveny televizí, koupelnou se sprchovým koutem a WC.

Stravování

5x denně výborná domácí strava, včetně celodenního pitného režimu

Cena zahrnuje

Škola v přírodě bez programu
Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 5x denně vč. pitného režimu, ubytování a stravu pro 4 pedagogy, pojištění storna pobytu v případě nemoci, veškerou administrativu spojenou s organizací pobytu (nahlášení na hygienu, k místnímu lékaři, ubytovací pořádek, specifikace stravy apod.).

Ceny jsou napočítané na min. 40 dětí s dopravou z Prahy.  V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a dle Vaší destinace. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Okolí a tipy na výlety

Během letního období jsou převažujícími aktivitami turistika a cykloturistika. V okolí je možné navštívit mnoho zajímavých lokalit jako například Harrachov,  sklárny, skokanské můstky nebo pramen Labe, Sněžku, vodopády například Huťský, Mumlavský, Labský nebo Pančavský.  Za návštěvu stojí horské boudy jako Dvoračky, Labská nebo Vosecká, které původně sloužily jako horské usedlosti na pasení dobytka a od 19 stol. postupně přecházely na poskytování služeb v turistickém ruchu. Na začátku lanové dráhy je umístěno i lanové centrum.

Společenská zařízení v blízkosti

obchod 4 km, nemocnice Tanvald 19 km, autobusová zastávka 2 km, Rokytnice nad Jizerou, Horní Domky, vlaková zastávka 10 km Rokytnice nad Jizerou 

Jak to vidíme my

Hotel vhodný pro školy v přírodě i lyžařský výcvik. Pro výuku lze využít restauraci nebo terasu. V létě je hotel ideální pro horskou turistiku a výlety s překrásnými výhledy.

Podobné zájezdy

Hotel Lovčenka

destinace: Česká republika, Krkonoše, Horní Domky - Rokytnice nad Jizerou

termín:24.05. (Po) - 28.05. (Pá) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus

strava: Plná penze

Hotel Lovčenka
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...