Pobyty pro školy

Hotel Jelínek

Termín:24.05. (Po) - 28.05. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

Doprava:Autobus

Strava:Plná penze

Cena: 3 390 Kč

Poloha

Hotel Jelínek se nachází v centru Bedřichova, známého hlavně díky závodu Jizerská 50. Hotel stojí přímo u silnice, takže výhodou je skvělá dopravní dostupnost. Doslova za rohem máte možnost vyrazit na turistiku nebo cykloturistiku do blízkých lesů. V zimě je to výborné místo pro lyžařské výcviky. Autobusová zastávka je jen pár metrů od hotelu.

Vybavení

Kromě restaurace má hotel i konferenční místnost, kterou můžete využít pro výuku, jelikož má vybavení i pro školení. Nechybí samozřejmě zahrada s terasou a gril s ohništěm pro příjemné večery. V nabídce je také sauna. V hotelové herně je např. stůl pro stolní tenis, „fotbálek“, šipky, takže ani na hotelu se děti nudit nebudou. Hotel má své vlastní parkoviště, a to i pro autobus.

Ubytování

Hotel Jelínek nabízí komfortní ubytování v příjemném prostředí. Kapacita je 75 lůžek. Celkový počet pokojů je 27. K dispozice je 12x2-lůžkových pokojů, 6x3-lůžkových pokojů, 4x4 lůžkové pokoje a 1 apartmán. Pokoje jsou s vlastní koupelnou, která má buď vanu nebo sprchu a WC.

Stravování

5x denně vč. celodenního pitného režimu

Cena zahrnuje

Škola v přírodě bez programu
Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 5x denně vč. pitného režimu, ubytování a stravu pro 4 pedagogy, pojištění storna pobytu v případě nemoci, veškerou administrativu spojenou s organizací pobytu (nahlášení na hygienu, k místnímu lékaři, ubytovací pořádek, specifikace stravy apod.).

Ceny jsou napočítané na min. 40 dětí s dopravou z Prahy.  V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a dle Vaší destinace. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Okolí a tipy na výlety

Skiareál Bedřichov je vzdálen pouhých 200 metrů a stejně tak i nástupní místo na Jizerskou magistrálu u Bedřichovského stadionu, kde si zase přijdou na své běžkaři. V zimním období je možnost využít skibusu a dopravit se tak třeba i do blízkého areálu Severák. Celodenní můžete podniknout v podstatě kamkoliv po Jizerských horách. Ať už to je na rozhlednu Královka (2 km), chatu Novou Louku (3,5 km) nebo např. sklářskou osadu Kristiánov (6 km).

Společenská zařízení v blízkosti

obchod 100 m, nemocnice 9 km, autobusová zastávka 200 m Bedřichov u obecního úřadu

 

Jak to vidíme my

Hotel Jelínek doporučujeme díky své perfektní poloze a skvělé dopravní dostupnosti. Hotel je ideální např. v zimě pro lyžařský výcvik. Dostatek pokojů dokáže zajistit i výpravu ve větším počtu. Nevýhodou jsou menší prostory pro výuku.

Podobné zájezdy

Hotel Jelínek

destinace: Česká republika, Jizerské hory, Bedřichov v Jizerských horách

termín:24.05. (Po) - 28.05. (Pá) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus

strava: Plná penze

Hotel Jelínek
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...