Pobyty pro školy

Chata Muhu

Termín:10.05. (Po) - 14.05. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

Doprava:Autobus

Strava:Plná penze

Cena: 4 190 Kč

Poloha

Chata Muhu leží blízko Jablonce nad Nisou, v obci Jindřichov na klidném místě u lesa. Do Jindřichova vede linka MHD. Případným zájemcům na požádání jejich zavazadla lze přivézt jak od autobusové, tak vlakové zastávky vzdálené cca 3 km.

Vybavení

Chata Muhu nabízí dostatečné množství lůžek, prostornou jídelnu a menší společenskou místnost s televizí, kterou lze využít jak pro výuku, tak i společenské hry. V okolí chaty je pak plocha pro venkovní aktivity a ohniště na příjemné večerní posezení. Parkování je možné hned u chaty.

Ubytování

Ubytovací kapacita je 64 osob v 19 pokojích. Pokoje jsou 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové a 6 lůžkové. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Stravování

 5x denně vč. celodenního pitného režimu

Cena zahrnuje

Škola v přírodě s programem
Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 5x denně vč. pitného režimu, ubytování a stravu pro jednoho pedagoga na třídu, pojištění storna pobytu v případě nemoci, veškerou administrativu spojenou s organizací pobytu (nahlášení na hygienu, k místnímu lékaři, ubytovací pořádek, specifikace stravy apod.).

Cena je včetně programu, který zahrnuje jednoho profesionálního instruktora na třídu, odpolední a večerní program včetně veškerého materiálního vybavení (sport, výtvarné potřeby, netradiční hry apod.). Téma pobytu si vybíráte z dostupné nabídky. 

Ceny jsou napočítané na min. 40 dětí s dopravou z Prahy.  V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a dle Vaší destinace. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Okolí a tipy na výlety

Okolí nabízí mnoho turistických a cyklistických výletů. Nejblíže je rozhledna Bramberk (2 km) a Jablonecká přehrada Mšeno (4 km). Město Jablonec je pěšky vzdálené jen cca 5 km, kde můžete zavítat např. do muzea skla a bižuterie. 500m od chaty je také přírodní koupaliště. Přímo kolem chaty vede běžecká trať, která je součástí Jizerské magistrály.

Jak to vidíme my

Chata Muhu je hojně využívána pro školy v přírodě nebo různá sportovní soustředění. Pokoje jsou moc hezky zařízené a v blízkém okolí chaty je krásná příroda a lesy. Taktéž přilehlá plocha u domu může sloužit k různým zábavným aktivitám.

Zimní sezóna

Možnost sjezdového se nabízí lyžování v nedalekých centrech Skiareál Severák 4 km, Skiareál Bedřichov 7 km nebo Tanvaldský Špičák 10 km nebo nejblíže vlek U Pily 1 km. K dispozici je též dětská poma cca 900 m od chaty. Přímo kolem chaty Muhu vede běžkařská stopa. V blízkosti jsou i různé skiareály a vleky.

Podobné zájezdy

Chata Muhu

destinace: Česká republika, Jizerské hory, Jindřichov - Jizerské hory

termín:10.05. (Po) - 14.05. (Pá) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus

strava: Plná penze

Chata Muhu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...