Pobyty pro školy

Chata Agátha

Termín:24.05. (Po) - 28.05. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

Doprava:Autobus

Strava:Plná penze

Cena: 2 990 Kč

Poloha

Chata Agátha je typická horská chata Jizerských hor a nachází se v klidné části obce Lučany nad Nisou, jen 2 km od Jablonce nad Nisou, obklopena loukami a lesy v chráněné krajinné oblasti.

Vybavení

Objekt je tvořen dvěma budovami. K dispozici je velká jídelna, kterou lze přetvořit v sál na učebnu. V kuchyňce si děti mohou něco připravit i samy. Venku je prostorná zastřešená veranda. Taktéž nechybí venkovní oplocené hřiště. Pro pobavení je připraven kulečníkový stůl, fotbalový stůl, stolní tenis a televize.

Ubytování

Maximální kapacita lůžek je 50 (2-7 lůžkové pokoje s palandami). Pokoje jsou bez sociálního zařízení, které je společné na patře.

Stravování

5x denně vč. celodenního pitného režimu

Cena zahrnuje

Škola v přírodě bez programu
Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 5x denně vč. pitného režimu, ubytování a stravu pro 4 pedagogy, pojištění storna pobytu v případě nemoci, veškerou administrativu spojenou s organizací pobytu (nahlášení na hygienu, k místnímu lékaři, ubytovací pořádek, specifikace stravy apod.).

Ceny jsou napočítané na min. 40 dětí s dopravou z Prahy.  V jiných případech Vám poptávku rádi přepočítáme dle Vašich specifikací a dle Vaší destinace. Pobyt začíná obědem a končí snídaní.

Okolí a tipy na výlety

Tipů na výlety je více než dost. Můžete se podívat na Jizerky z ptačí perspektivy z rozhleden Černá Studnice, Nisanka nebo Bramberk. Lze se podívat do města bižuterie Jablonce nad Nisou, kde je také přehrada Mšeno. Blízko je i naučná stezka Jedlový důl. Za krásami Jizerských hor můžete vyrazit jak v létě pěšky nebo na kole nebo i v zimě na lyžích. Skiareál U Pily je vzdálen 3 km a kousek dál můžete navštívit např. skiareál Severák, Bedřichov nebo Tanvaldský Špičák.

Jak to vidíme my

Pokoje jsou menší, ale čisté, a i sociální zařízení je vždy perfektně uklizené. Chata má vše potřebné pro uskutečnění školy v přírodě.

Podobné zájezdy

Chata Agátha

destinace: Česká republika, Jizerské hory, Lučany nad Nisou - Jizerské hory

termín:24.05. (Po) - 28.05. (Pá) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus

strava: Plná penze

Chata Agátha
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...