SAMO SE TO NEUDĚLÁ

Návrat k tradicím a každodenním činnostem

říjen – březen

Program je zasazen do období podzimních, zimních a brzkých jarních měsíců, kdy je čas na rozjímání a veškeré vnitřní aktivity. Přeneseme se do minulosti a zaměříme se na dovednosti, které byly zcela běžné pro naše předchozí generace. Čeká nás vaření, pečení, šití, práce se dřevem a s ohněm, výroba hraček a dekorací a provádění starých českých zvyků a tradic podle aktuálního ročního období.

Cíle kurzu:

• -          Probudit v dětech zručnost, samostatnost a zvídavost
  • -          Seznámit děti hravou formou s tradicemi a vzbudit v nich zájem o ně
  • -          Naučit děti, že „Samo se to neudělá“ a probudit u nich zájem a každodenní pomoc v domácnosti
  • -          Naučit děti spolupracovat na drobných projektech

3 090 Kč/žák (5 dní / 4 noci)

Cena zahrnuje: ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, 2 zkušené lektory, celodenní program po celou dobu pobytu, materiální vybavení, ubytování a stravu pro daný počet pedagogů (1)

Cena je napočítaná na 25 – 30 dětí.