Školní výlet v TEPfaktoru

Nejužasnější výlet nejen pro vaše žáky

V TEPfaktoru je především cesta cílem! Nejdůležitější je si užít zábavu, pobavit se, zažít netradiční akci, uvolnit se a zahrát si. Nemusíte se bát ani pavouků, klaustrofobie, nebo toho, že nejste sportovní typ.

Herní úkoly si vyberete dle svého gusta a kondice bez nutnosti splnit vše. Záleží jen na vás, jakou strategii zvolíte a kde budete chtít začít a kde skončit. Herní úkoly můžete řešit v libovolném pořadí. Na každý úkol máte neomezený počet pokusů.

TEPfaktor:

• je inspirován pevností Boyard - v tématu pirátů z Karibiku
  • týmová, zábavná a dobrodružná hra
  • luštění šifer, dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek a velká výzva
  • 300m2 pláže s možností občerstvení
  • prostory pro netradiční výuku až pro 100 žáků

V TEPfaktoru dostaneme vaše děti od virtuálního světa počítačových her a televizí do prostředí, které jim nabídne možnosti se realizovat v těchto kategoriích úkolů:

a to vše za pomoci týmové spolupráce – Bez týmu to nejde!

Naučíme děti bojovat v 25 úkolech za jejich kamarády, pomáhat slabšímu jedinci a nevzdávat se těsně před cílem. Prohloubíme v dětech sportovního ducha a to vše ve zdravém duchu soutěžení. Naučí se respektu, pokoře a úctě k vítězi.