Lyžařské kurzy

S námi je i na sněhu zábava!

Rádi byste vzali děti na lyžařský kurz a potřebujete pomoci s organizací, nalezením vhodného objektu nebo personálním zajištěním?

Lyžařský kurz s námi Vám vyřeší veškeré tyto starosti. Kromě výuky sjezdového lyžování, snowboardingu a běžeckého lyžování každý náš lyžařský kurz obohacujeme o netradiční a dětmi oblíbené aktivity jako:

• výuka na sněžnicích a hry na nich
  • sněžné hry a noční hry
  • stavění záhrabů
  • hry s lavinovými vyhledávači
  • klu-ski
  • přednášky o lavinách, pohybu na ledovcích a v horách

Nabízíme také lyžařský kurz pro děti z I. stupně ZŠ, se kterým máme rovněž bohaté zkušenosti.

Cena:

5 dní / 4 noci:   od 3 100 Kč + cca 900 Kč skipas

6 dní / 5 nocí:  od 3 590 Kč + cca 1 100 Kč skipas

Cena zahnuje: ubytování a stravu 3x denně, pitný režim, 4 lyžařské instruktory s licencí MŠMT (1 instruktor na max. 10 dětí), 1 zdravotníka, plně vybavenou lékárničku, ubytování, stravu a skipas pro 2 pedgogy.

Cena nezahrnuje: skipas pro děti, pojištění na storno v případě nemoci, dopravu (rádi zajistíme), úrazové pojištění.

Cena je napočítaná na 40 dětí.