Škola v přírodě

Kvalifikovaní instruktoři

Na výběru našich instruktorů si dáváme velmi záležet. Kritéria jsou přísná a téměř každý z vybraných instruktorů projde výběrovým pohovorem, školením, testem a lékařskou prohlídkou.

Instruktoři jsou pravidelně školeni našimi odborníky a připravování na práci s dětmi. Účastní se našich seminářů, mezi něž patří i akreditovaný kurz MŠMT - Vedoucí dětských kolektivů.

Většinou se jedná o absolventy VŠ nebo vybrané studenty se zkušeností s prací s dětmi.

Instruktoři na našich pobytech:

• Mají děti na starosti od 13 hodin do večerky.
  • Nejedná se pouze o "hlídače"!
    Po celou dobu jim zajišťují smysluplný program, který je veden v duchu schváleného tématu.
  • Kromě zajištění programu působí po celou dobu na děti ve výchovně vzdělávacím procesu.

Materiální vybavení na našich pobytech:

Disponujeme veškerým používaným sportovním, výtvarným i tématickým vybavením. Nemusíte s sebou nic vozit!

Témata na rok 2020

• NA PIRÁTSKÉ LODI - dobrodružný program doporučený pro I. stupeň ZŠ
  • LESNÍ KRÁLOVSTVÍ - pohádkový program doporučený pro I. stupeň
    zaměřený na environmentální výchovu
  • POD PĚTI KRUHY - sportovní program vhodný pro oba stupně ZŠ
  • VESMÍRNÍ HRDINOVÉ - galaktický program vhodný pro oba stupně ZŠ
  • EL MAFIOSO - program doporučený pro II. stupeň zaměřený na základy
    etikety, spolupráci a hodnotu peněz
  • TŘI MUŠKETÝŘI - program podporující spolupráci a testující všechny
    smysly i dovednosti doporučený pro II. stupeň

Varianta 1.

Chcete jet na školu v přírodě bez programu?

Vyberte si jeden z našich objektů a zbytek nechte na nás. Zajistíme Vám kvalitní dopravu, vyřešíme veškeré specifické požadavky na stravu, vše nahlásíme na hygienu a u místního lékaře. Navíc Vám zajistíme pojištění storna pobytu v případě nemoci.

Varianta 2.

Tento způsob ŠvP u nás školy vyhledávají nejčastěji

Po celou dobu pobytu se naši instruktoři starají o děti vždy od 13 hodin do večerky. Noční hlídání do půlnoci a noční pohotovost jsou také zajištěny. Zdravotník je samozřejmostí. Na výběru našich instruktorů si dáváme velmi záležet. Kritéria jsou přísná a každý z vybraných instruktorů projde výběrovým pohovorem, školením, testem a zdravotní prohlídkou.

Ve většině případů se jedná o absolventy VŠ nebo vybrané studenty se zkušenostmi s prací s dětmi.

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU NABÍDKU

JMÉNO*:
PŘÍJMENÍ*:
TELEFON*:
ŠKOLA*:

* položku je nutno vyplnit

Kam jezdíme?

Jak vypadají školy v přírodě s námi?

Pokud máte dotaz neváhejte se na nás obrátit.
Jsme tu pro vás!

Bc. Martin Havrlík
Výkonný ředitel, ekonomika společnosti a obchod
Mgr. Kateřina Srpová