Adaptační kurzy

Síla týmu je v každém jedinci, který do něj patří!

Adaptační a seznamovací kurz, jsou výbornou příležitostí, jak hravou a zábavnou formou stmelit nový kolektiv. Program slouží k tomu, aby se noví spolužáci vzájemně poznali mezi sebou a s jejich novými učiteli nebo aby jste získali lepší přehled o fungování Vaší třídy. Je mnohem snadnější a příjemnější poznat nové kamarády v přírodě, při hře, než se s nimi seznamovat v lavicích. Po přechodu ze základní na střední školu nebo na víceleté gymnázium jsou na děti kladeny jiné, často vyšší nároky. A právě adaptační kurz jim pomůže se rozkoukat.

Adaptační kurz a jeho cíle:

• dosáhnout vzájemné spolupráce ve skupině
  • dosáhnout rychlejšího odhalení schopností a dovedností jak jedince, tak i skupiny
  • možnost jednodušeji nalézt své místo ve skupině
  • předcházení sociálně patologickým jevům - šikana, kriminalita, alkoholismus, rasismus, …

Každý adaptační kurz má přesně daný řád a jeho součástí jsou hry na seznámení, rozvoj komunikace, důvěry a spolupráce.

od 1 450 Kč (3 dny/ 2 noci)

Cena zahrnuje: ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, 2 zkušené lektory na třídu, celodenní účelový adaptační program, ubytování a stravu pro 2 pedagogy.

Cena nezahrnuje: dopravu (rádi zajistíme).

Cena je napočítaná na 40-50 dětí.